قیمت یخچال ال جی در گناوه

قیمت یخچال ال جی در گناوه

قیمت یخچال ال جی در گناوه

یخچال ال جی یکی از بهترین یخچال های موجود در بازار گناوه است. قیمت یخچال ال جی در بندر گناوه بستگی به قیمت دلار و نوسان ارز دارد و شما عزیزان برای آگاهی از قیمت دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید.بازار گناوه امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت در محل را برای مشتریات عزیز فراهم نموده است. علاوه بر یخچال ال جی فروشگاه ما بورس انواع یخچال های سامسونگ، دوو، بکو و هیتاچی است.

 

لیست قیمت زیر مربوط به انواع یخچال های موجود در بازار گناوه است و ممکن است به دلیل نوسان شدید ارز قیمت ها دقیق نباشند:

 

قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی در گناوه

 

قیمت یخچال فریزر ال جی در گناوه

 

قیمت یخچال دوقلو ال جی در گناوه

 

 

یخچال ساید بای ساید ال جی در گناوه

قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی در گناوه بستگی به قیمت دلار و نوسان ارز دارد و شما مشتریان عزیز برای آگاهی از قیمت دقیق لطفا با ما تماس بگیرید. جدیدا یخچال ساید بای ساید به یکی از پرطرفدارترین و محبوبترین یخچالها تبدیل شده اند . از این رو هر روز شاهد ورود ساید های با کیفیت تر و شکیل تری از سوی سازندگان مختلف هستیم . در میان این سازندگان می توان ال جی ، سامسونگ و هیتاچی و… را نام برد .این سازندگان با ارائه ی کیفیت آن هم با قیمتی قابل قبول سعی در جذب دارند.هر چند رقابت میان سازندگان بیشتر می شود ، کیفیت و امکانات متنوع و تکنولوژی های جدید و طراحی های خلاقانه هم بیشتر از پیش می گردد.

در این بین ال جی با استفاده از طراحی خاص موسوم به (دور این دور) ؛ تکنولوژی کم مصرف موتور اینورتر خطی و بهره بردن از فیلترهای چند لایه ی بهداشتی توانسته است به خوش فروش ترین و خوشنام ترین برند انتخاب شود .به کمک این طراحی ویژه هم در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می اید و هم اینکه فضای بزرگتر و دسترسی راحت تری هم خواهد داشت . با داشتن یخچالهای ساید بای ساید ، می توانید در خانه ی خود به اندازه ی سوپر مارکت سر کوچه ، خوراکیهای خوشمزه داشته باشید .

"<yoastmark

 

یخچال فریزر دوقلو

یخچال‌ فریزر دوقلو در بعضی کشورها، به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از یخچال‌ فریزرهای ساید بای ساید شناخته می‌شود. این مدل‌ها، از دو قسمت مجزا (یکی یخچال و دیگری فریزر) تشکیل شده است که می‌توان از این دو بخش به‌صورت کاملا جدا از هم یا به‌صورت بهم چسبیده و مانند یک یخچال ساید-بای-ساید استفاده کرد.

می‌توان هر یک را جداگانه خرید و استفاده کرد یا در کنار هم قرار داد و یک مجموعه‌ی هماهنگ و یک‌دست یخچال و فریزر داشت. فریزرهای این رده، جز وظیفه اصلی که منجمد کردن است هیچ شباهتی به ساید بای سایدها نداشته و عموما به‌جای طبقه، دارای کشو هستند و در سمت بیرونی، آبریزی برای آنها در نظر گرفته نمی‌شود.با کنار هم قرار دادن یک دستگاه یخچال و یک دستگاه فریزر، یک «یخچال فریزر دوقلو» خواهیم داشت. در واقع در این سبک، یخچال و فریزر هر کدام یک دستگاه مستقل خواهند بود.

البته در عمل نیازی به دو خرید مستقل نخواهیم داشت و شرکت‌های تولید کننده، دو دستگاه را در یک پکیج، قیمت‌گذاری کرده و به فروش می‌رسانند. قیمت یخچال دوقلو ال جی در گناوه و ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن

 

قیمت یخچال دوقلو ال جی در گناوه

 

دیدگاه‌ها 0

*
*