قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در گناوه

قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در گناوه

قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در گناوه

قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در گناوه بستگی به قیمت دلار و نوسان ارز دارد و شما مشتریان عزیز برای آگاهی از قیمت دقیق با ما تماس بگیرید. بازار گناوه امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت در محل را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. لیست زیر مربوط به تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۴  و دلار ۱۱۷۰۰ می باشد:

 

 

 

ظرفیت فوق العاده تا بیش از ۱۳ کیلوگرم

ظرفیت بالای ماشین لباسشویی های سامسونگ، به مقدار زیادی در زمان شما صرفه جویی می کند. ماشین لباسشویی Active DualWash سامسونگ تا بیش از ۱۳ کیلوگرم ظرفیت دارد .

 

استفاده از تکنولوژی BubbleWash

این تکنولوژی نیز قبل از شروع چرخه شستشو، مواد ضدعفونی کننده، آب و هوا را با هم ترکیب می کند تا با این ترکیب بهینه، بهترین نتیجه ممکن را حاصل کرده و در نهایت در پول و زمان شما صرفه جویی می کند. تکنولوژی BubbleWash امکان نفوذ مواد ضدعفونی کننده در بافت لباس و لکه ها را فراهم کرده و این امر به معنای شستشوی موثر در دمای پایین تر است.

 

ضمانت ده ساله موتور ماشین لباسشویی های سامسونگ

در موتورهای دیجیتال اینورتر از مکانیزمی استفاده شده که کاهش صدا و لرزش را به همراه دارد. از طرف دیگر این امر منجر به کاهش فرسایش قطعات ماشین می شود. همه این موارد دست به دست هم داده اند تا ما یک ضمانت ده ساله را برای موتور تمام ماشین لباسشویی های سامسونگ( ۲۰۱۲ به بعد) ارائه دهیم.

 

اپلیکیشن Smart Check

این اپلیکیشن به عنوان یک روش ساده و آسان برای حل مسائلی تلقی می شود که ممکن است در مورد ماشین لباسشویی شما رخ دهد. پس از دانلود اپلیکیشن Smart Check بر روی گوشی همراه، می توانید به صورت وایرلس به لباسشویی خود وصل شوید. به این ترتیب هر گونه مشکلی که برای ماشین لباسشویی سامسونگ رخ دهد، این اپلیکیشن، موضوع را کشف کرده و نحوه برطرف کردن آن را توضیح میدهد و یا نیاز به حضور نماینده را به شما هشدار می دهد.

 

ویژگی Stain Away

این ویژگی به همراه تکنولوژی Bubble Wash، سبب تمیز شدن لکه هایی مانند خون و یا نوشیدنی و هر گونه لکه دیگر از روی لباس شما می شود.

 

اپلیکیشن Smart Control

این اپلیکیشن نیز امکان کنترل و ارزیابی عملکرد ماشین لباسشویی سامسونگ را از داخل و یا بیرون منزل با استفاده از شبکه وایرلس فراهم می کند. به این ترتیب به راحتی می توانید چرخه شستشو را شروع و یا متوقف کنید و یا تغیرات دیگری را در آن اعمال کنید.

 

قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در گناوه

 

بازار گناوه بورس انواع ماشین لباسشویی در بندر گناوه با امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت در محل، قیمت لباسشویی سامسونگ در بندر گناوه نسبت به تمام شهرهای ایران ارزانتر و جنس اصل کره می باشد.

 
دیدگاه‌ها 0

*
*