قیمت لباسشویی بوش در گناوه

قیمت لباسشویی بوش در گناوه

قیمت لباسشویی بوش در گناوه

قیمت لباسشویی بوش در بندر گناوه بستگی به قیمت دلار و نوسان ارز دارد و شما عزیزان برای آگاهی از قیمت دقیق و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید. بازار گناوه امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت در محل را برای شما عزیان فراهم نموده است. لیست قیمت زیر مربوط به تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۴  و دلار ۱۱۴۰۰ تومان است:

 

 

بهترین مدل های ماشین لباسشویی بوش

لباسشویی بوش در سه رنگ سفید و استیل و مشکی و دارای وزن های ۷ کیلویی، ۸ کیلویی و ۹ کیلویی و دارای سری ۴ و سری ۶ و سری ۸ و سری home professional در بازار عرضه می گردد.

 

سری های Home Professional

 اگر قصد خرید ماشین لباسشویی بوش را دارید ولی به خاطر تنوع بالای ماشین لباسشویی بوش سردرگم شده اید و انتخاب برای شما سخت شده بهترین مدل لباسشویی بوش را خریده و یک خرید خوب را تجربه کنید و باید حواستان باشد که لوازم خانگی های بزرگ را با دانش و دقت بیشتری انتخاب کنیم. جای هیچ تردیدی نیست که بهترین لباسشویی موجود در بازار بوش است که برند اول اروپا و دارای سطح کیفتی در تولید و ساخت لوازم خانگی می باشد. در بازار لوازم خانگی ایران حدودا ۵۰ مدل لباسشویی موجود می باشد که بعضی از آن ها ساخت آلمان و بعضی نیز ترکیه و اسپانیا می باشند. اگر مشکل هزینه ندارید بهتر است از سری های Home Professional خرید کنید، که هم دارای سیستم تشخیص وزن و شانزده برنامه لکه بر با مانیتور رنگی و طراحی بی نظیر که به جرات می شود گفت بهترین مدل های لباسشویی بوش در بازار می باشند.

 

سری های ۸ لباسشویی بوش

بعد از سری های Home Professional سری های ۸ لباسشویی بوش می باشد که دست کمی از مدل های بالاتر ندارد و تنها فرقی که دارند مانیتور دستگاهای سری ۸ به صورت LCD می باشند و درب آن ها تک جداره است و دارای ۴ برنامه ی لکه بری می باشند که قیمت این دستگاه پایین تر از سری های Home Professional است و در دو رنگ سفید و استیل در بازار موجود می باشند.

 

ماش‍ین لباسشویی بوش سری ۴ و ۶

اما اگر می خواهید کمتر هزینه کنید می خواهیم لباسشویی بوش سری ۴ و سری ۶ را به شما معرفی کنیم که ساخت کشور ترکیه و اسپانیا می باشد که علی رغم قیمت پایین تر از کیفیت خوبی برخوردار می باشند که دارای ظرفیت از ۶ کیلو تا ۹ کیلو در بازار موجود می باشند. من در این مطلب چند مدل از بهترین ماشین های لباسشویی بوش را که جزو پر فروش ترین ها هم هستند، برای شما معرفی کردم که امیدوارم برای شما مناسب باشد.

 

قیمت لباسشویی بوش در گناوه

دیدگاه‌ها 0

*
*