خرید اینترنتی از گناوه

خرید اینترنتی از گناوه

خرید اینترنتی از گناوه

خرید اینترنتی از گناوه، فروشگاه اینترنتی بازار گناوه به عنوانی فروشگاهی که در زمینه ی فروش انواع محصولات خانگی فعالیت می کند، افتخار این را داشته که قریب به ۶ سال در این حوزه خدمتی وفادارانه و صادقانه را برای رفاه حال مشتریان و خریدان ارائه دهد. محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی بازار گناوه عرضه می شوند، شامل انواع قیمت تلویزیون در گناوه و سایر لوازم صوتی و تصویری، انواع یخچال فریزر( یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر بالا و پایین و دوقلو و یخچال ساید بای ساید ال جی در گناوه … )، ماشین های لباسشویی و ظرفشویی و انواع کولرگازی در گناوه و …. می شود که به صورت خرید اینترنتی از بندر گناوه صورت میگیرد.

  از انجایی که شهر گناوه، به عنوان شهری پر از لوازم خانگی با قیمت مناسب و تنوع های بسیار که سینه به سینه دبی در راه است و در تمامی برندهای مشهور و سرشناس محصولات داردکه باعث میشود بندر گناوه در تمام نقاط کشور سرشناس باشد ، از این رو ما فروشگاهی تاسیس نمودیم و هر آنچه در بازار گناوه وجود داشت ، برای رفاه حال مشتریان در این فروشگاه ارائه کردیم، تا خریدار بتواند انواع محصولات از برندهای مختلف را با هم مقایسه کند و دسترسی اسان تری به کالاها داشته باشد که در این فروشگاه محصولات با عکس و مدل و توضیحات کامل در مورد هر جنس بطور اختصاصی توضیح داده شده است ، امکانات و طراحی محصول مورد نظر ببیند و در نهایت با خیال راحت اقدام به خرید کند. شما از گناوه خرید می کنید و در تهران یا شهر دیگری تحویل می گیرید. بدون اینکه نیاز به طی مسافت طولانی گناوه – تهران باشد، از گناوه خرید کنید و در تهران تحویل بگیرید. بازار گناوه خرید اینترنتی از گناوه را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است.

 

خرید اینترنتی تلویزیون از گناوه

 

خرید اینترنتی یخچال از گناوه

 

خرید اینترنتی کولر از گناوه

 

قیمت ماشین لباسشویی در گناوه

 

 

نحوه ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی بازار گناوه

از روش های ارسال متعدد و مطمئنی استفاده می کند. یکی از روش های ارسال در بازار گناوه، ارسال با پیک اختصاصی است، این روش که برای کالاهای بزرگی چون لوازم خانگی بزرگ به کار می رود، توسط باربر اختصاصی و پیک سفارشی به دست شما می رسد و کل مبلغ را هنگام تحویل پرداخت خواهید کرد. اما روش ارسال با پست هم از دیگر روش های ارسال است ، که این روش برای بستهه بندی ها و کالاهایی که اندازه ای کمتر از ۷۰*۷۰ سانتی متر داشته باشند به کار می رود، برای کالاهای در ابعاد بزرگ هزینه ی پست بسیار زیاد می شود. این روشهای ارسالی اطمینان بالایی دارند و هیچ کونه مشکلی برای کالای شما بوجود نمی آید و با خیال راحت می توانید خرید خود را انجام دهید. با این روش ارسال از دغدغه های فراوانی نجات پیدا خواهید کرد با توجه به ترافیک سنگین پایتخت چون فروشگاه انلاین بازار گناوه تمامی محصولات را تحویل درب منزل برای مشتریان در خود گنجانده است و مشتری هم بعد از اسالت سالم بودن کالا و تست کردن سالم بودن محصول مبلغ نهایی را پرداخت خواهد کرد.که با این شیوه ارسال کالا برای مورد پسند مشتریان است که میتوان از مزایای

  • تست کالا در محل تحویل
  • پرداخت پول در محل ( به غیر از هزینه ارسال کالا.)
  • ارسال سریع ۱۲ ساعت برای شهر های نزدیک
  • ارسال سریع ۲ تا ۳ روز برای شهر های دورتر
  • درب منزل تحویل داده می شود.
  • امکان هماهنگی و پیگیری با پیک به صورت تلفنی

با خیال راحت خرید خود را از فروشگاه اینترنتی بازار گناوه داشته باشید.

دیدگاه‌ها 0

*
*